MENÜ  

Hakkımızda

2002 yılında kurulan YILTEM konfeksiyon, kısa zaman içinde aylık 250.000 parça üretim kapasitesine ulaşmıştır. YILTEM konfeksiyon küçük adetli siparişlerle zaman içinde büyümüş; Türkiye'de bir organizasyon şirketinin de başarılı olabileceğini göstermiştir.

Beğenilerin, üretim teknolojilerinin ve kalite beklentilerinin hızla değiştiği günümüzde; YILTEM konfeksiyon, başarı grafiğini İstikrarlı bir şekilde arttırmıştır. Bu istikrarını genç ve dinamik ekibinin modadaki son trendleri takip ederek, model ve yıkama bazında her türlü ar-ge çalışmasını yapmasına ve müşteri taleplerini en kısa sürede karşılaşmasına borçludur.

Tüm Avrupa ülkelerine hizmet veren YILTEM konfeksiyon, imalatını bünyesinde ve şirket dışındaki üretim noktalarında yapabilmekte; üretim süreçlerini profesyonel yazılımlarla desteklemekte, güçlü modelhane ve kalite güvence ekibi ile üretimin tüm aşamaları kontrol altında tutmaktadır.

Konfeksiyon şiketlerimiz, topluluk bünyesindeki yıkama ve boyama işletmlerimizle entegre bir şekilde çalışarak; en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilecek teknik donanım ve altyapıya sahiptir.